четвер, 29 вересня 2022 р.

1 жовтня Міжнародний день музики


 Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчуття, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом  непередаваних  відчуттів та емоцій.

Міжнародний день му́зики  щорічно відзначається у всьому світі 1 жовтня. За даними проекту DilovaMova.com, вперше Міжнародний день музики провели 1-го жовтня 1975-го року. Засновником  цього прекрасного Дня виступила Міжнародна музична рада (IMC) при всесвітній організації ЮНЕСКО. На 15-й Генеральній  асамблеї  IMC, проведеної  в 1973-му році в Швейцарії, місто Лозанна, було прийнято відповідне рішення.

Музика  прикрашає  життя людей, змушує їх радіти і співпереживати, відкриваючи двері  в  прекрасний  світ  звуків і коливань наших власних струн душі. Щорічно, цей  Всесвітній день  День прекрасного і дивовижного світу музичного  мистецтва  відзначається  проведенням  чудових  концертів та концертних програм, за участю кращих  художніх  колективів, музикантів та артистів. Всюди  звучать  безцінні  твори і  шедеври, що стали  надбанням світової музичної культури.  З Міжнародним  днем  музики!