пʼятниця, 17 серпня 2018 р.

Захисник кордону батьківської землі №1


    Коли ми слухаємо музику, чи замислюємося над тим, що нас більше зачіпає: голос, мелодія чи історія, покладена в основу пісні? Андрій Кузьменко  міг майстерно передати прості слова, "покладені в риму, під нехитру мелодію". 
     Кузьма мав велику силу впливу на глядачів і  слухачів. Його особистий магнетизм, привабливість цілої постаті і чарівна усмішка привертали увагу, викликали симпатію.       Андрій живе в своїх піснях, концертах, інтерв’ю, у свої книжках, у цілій багатій спадщині справ, які залашив після себе. Він живе в живих людях. в наших серцях і думках, в нашій вдячній пам’яті. 
   Провести вечір пам’яті цього співака та композитора у серпні 2018 року виник у відділі мистецтв ще у жовтні минулого року. Адже  саме  17 серпня 2018 року Андрію виповнилося б 50 років.  Дуже хотілося, щоб цей захід був у форматі невимущеної атмосфери,  не в розповіді: "коли народився, заспівав, женився, загинув". А саме згадати та заспівати його пісні.        Знайти таких виконавців нам допомогла голова фан-клубу гурту "Скрябін" "Модна країна"  Богдана Колб.  Цей фан-клуб був  створений наприкінці  2015 року в кожному місті України , в тому числі і в Луцьку. Саме дякуючи Богдані на нашому вечорі був присутній друг Кузьми Андрій Штурма, який поділився спогадами про співака."Візьми свою гітару, напиши два слова,
Дай свого серця ритм – і буде пісня нова" (Андрій Кузьменко).