вівторок, 26 вересня 2017 р.

Мідний голос віків

Презентація книги Галини Марчук, Надії Севрюкової 

"Мідний голос віків" (Луцьк, Твердиня, 2017)

    25 вересня 2017 року відбулася презентація книги "Мідний голос віків", написаною Галиною Марчук у співавторстві з Надією Севрюковою. Присутні мали можливість поспілкуватися з авторами і дізнатися цікаві факти з історії дзвонарства. Галина Марчук – голова обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії і культури. Краєзнавством та охороною культурної спадщини займається понад 30 років. Галина Степанівна відома в Україні дзвонарка, одна з тих. хто понад 20 років тому створив у Луцьку і досі єдиний в Україні Музей дзвонів. Тепер це окрема експозиція на території Луцького замку. Вже традиційно у Луцькому замку проводяться фестивалі дзвонового мистецтва "Благовіст Волині", яким також опікується Галина Марчук. 
Надія Севрюкова – вчитель музичного мистецтва, член Науково-методичного центру дзвонового мистецтва при Волинській обласній організації Українського товариства охорони пам’яток історії і культури. Учасник та дипломант багатьох дзвонових фестивалів, має ряд публікацій на цю тему. Приймає активну участь у фестивалях дзвонарного мистецтва "Благовіст Волині". 

Серед тих, хто вже ознайомився з книгою – 
Геннадій Бондаренко, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Анатолій Силюк, директор обласного краєзнавчого музею, Оксана Сущук. кандидат історичних наук, Іраїда Майданець, краєзнавець. Саме вони висловили свої думки і враження стосовно книги. Директор ПВД "Твердиня" Микола Мартинюк розповів про співпрацю з Галиною Марчук.