субота, 11 лютого 2017 р.

Легенда на ім’я – Тетяна Яблонська

100 років від дня народження української         художниці
       Книжкова виставка

  Кажуть, що вік художника вимірюється роками його творчості. Феномен української художниці Тетяни Яблонської у тому, що вона за життя стала живописцем на всі часи, оскільки виразила ідеали сорокових, п’ятидесятих, шестидесятих... по суті, усього ХХ століття.
Доктор мистецтвознавства, професор Олександр Федорук важав Тетяну Яблонську совістю нашої мистецької епохи. Кожна виставка її творів викликала велике число нових шанувальників талановитої художниці. Кожна нова картина її була каталізатором цієї совісті, тому що несла великі моральні вартості, зміцнюючи малярску чистоту, гармонію, колористичний лад її багатої палітри.

     Книжкова виставка "Легенда на ім’я Тетяна Яблонська" організована до 100-річчя від дня її народження. Книги, представлені на виставці, свідчать про Великий талант художниці, який вона реалізувала сповна. Її картини випромінюють позитивну енергію, і глядач, навіть не усвідомлюючи, наповнюється оптимізмом. Життєстверджуючу основу її творчості не потрібно доводити – дивись її картини і переконуйся!